13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Blistrowanie

Blistrowanie

Proponujemy pakowanie produktów w opakowanie typu blister. Opakowanie takie w bardzo dobry sposób eksponuje produkt, a jednocześnie chroni przed wpływami zewnętrznymi w drodze od producenta do konsumenta. Prawie każdy produkt możemy zapakować w ten sposób:

  • kosmetyki np: szminki, słoiczki, mascary itp.
  • produkty papiernicze jak kredki, długopisy, pędzle itp.
  • pozostałe element stałe lub opakowania np: tuby, spinki itp.

Materiały do produkcji etykiet termokurczliwych przy sleevowaniu to m. in.: polichlorek winylu (PCV), politereftalan etylenu(PET).

Co to jest blister?

Blister to opakowanie składające się zwykle z warstwy spodniej (na przykład kartonu lub folii, często aluminiowej) i sztywnego, przezroczystego tworzywa sztucznego. Tworzywo to jest tak wyprofilowane, aby widać było produkt umieszczony między tymi warstwami.

Typowe zastosowania: opakowania tabletek, zabawek, baterii, akcesoriów komputerowych (myszy) i samochodowych (wycieraczki do szyb), monet kolekcjonerskich.

Formaty papieru A, B i C

Druk plakatów w Warszawie

Tanie ksero Warszawa

Zalety etykiet termokurczliwych:

  • przylegają ściśle do całej powierzchni opakowania,
  • umożliwiają pełne pokrycie nadrukiem opakowania gdyż etykieta termokurczliwa może być zadrukowana na całości swej powierzchni
  • mogą być stosowane jako zabezpieczenie produktu przed otwarciem, użyciem,
  • umożliwiają zintegrowanie perforacji i pasków do zrywania,
  • nadruk po aplikacji jest odporny na otarcia i zadrapania,
  • umożliwiają tworzenie zestawów sprzedażowo-reklamowy

Każdy produkt powinien być dostarczony w odpowiednim opakowaniu, np. kapsułki umieszczane są w specjalnych blistrach. Dzięki nim możliwe jest dozowanie poszczególnych tabletek według podanych zaleceń. Blistry pełnią przede wszystkim funkcję ochronną dla stworzonych przez nas kapsułek. Chronią na przykład przed dostawaniem się do nich powietrza, bakterii oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które mogą źle wpłynąć na organizm człowieka. Estetyczny wygląd blistra jest jego ważną zaletą, ale na tym jego atuty się nie kończą. Taki rodzaj opakowania ułatwia dozowanie kapsułek albo tabletek według zaleceń oraz noszenie ich przy sobie poza domem.

Pakowanie kapsułek jest niezwykle praktycznym i estetycznym rozwiązaniem.

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland