13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Dlaczego kurs trener personalny u nas?

Doświadczenie, które zdobyliśmy poprzez zdobywanie wiedzy teoretycznej na AWF i innych uczelniach, kursach, szkoleniach, a następnie wdrażaliśmy w życie jest podstawą naszej działalności. Wiedza książkowa jest sprawdzona i unormowana, zatem możemy ją fachowo i przystępnie przekazać. Trening jest nasza pasją.

Kurs na trenera personalnego stawia na praktykę

Wszystkie zajęcia odbywają się na sali treningowej, tym samym każde zagadnienie od razu poparte jest praktyką. Zajęcia praktyczne, warsztaty, treningi dla uczestników, prowadzenie treningów personalnych oraz praktyki jako instruktor zapewniają maksymalne przygotowanie.

kurs trener personalny Wrocław

Choć określony jest czas zajęć na 30 h, staramy się wyczerpać temat, odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zajęcia na których rozkładamy ćwiczenie na czynniki pierwsze sprawiają, że trener potrafi dokładnie dopasować dane ćwiczenie pod indywidualne preferencje klienta.

Kluczem efektywnego prowadzenia klienta jest właśnie indywidualizm, nie powielanie schematów. Każdy człowiek jest inny, a 9 na 10 klientów ma schorzenia, choroby, urazy. Kurs przygotowuje trenerów do zajęć różnego typu od treningu stricte siłowego po ukierunkowany trening dla osoby na przykład po urazie odcinka szyjnego.

Zaletą, której nie posiada konkurencja są maksymalnie małe grupy. Przy zgłoszeniu jednej osoby prowadzimy dla niej kurs a nie odwołujemy. Zapewnia to dokładne, rzetelne przygotowanie kandydatów do zawodów.

Nie mówimy jak wykonać plan treningowy czy dietetyczny. Po prostu go wykonujemy na kursie.

Chcemy również aby kursanci zrozumieli, że będą wykonywać odpowiedzialny zawód. Ludzie przychodzą z ukrytymi motywacjami, kompleksami.

Po zaliczeniu egzaminu teoretycznego jak i praktycznego wydajemy trenerom certyfikaty polskie i angielskie.

Najlepszym oferujemy pracę.

kurs trener personalny

Kontakt:

K2 Trener personalny Wrocław

tel.: 725-794-884

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland

Leave feedback about this