13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Hostessy Katowice

Nasze hostessy i modelki specjalizują się w obsłudze eventów, targów, konferencji, kongresów, akcji promocyjno-marketingowych. Współpracujemy z osobami na terenie całej Polski, przeprowadzamy castingi, prowadzimy dodatkowe rekrutacje pod bardziej wymagające wydarzenia. Swoje przedstawicielstwa posiadamy w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu.

Hostessy Katowice

W naszej bazie posiadamy ponad 2 tys osób dyspozycyjnych do pracy na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem Katowic i całego regionu śląskiego, odbywa się w nim coraz więcej wydarzeń o charakterze międzynarodowym: konferencji, spotkań biznesowych. Nasze hostessy i modelki z Agencji Caneli wspierają wizerunkowo takie wydarzenia dbając o dobry wizerunek naszych klientów. Szczególnie podczas Międzynarodowych Targów w Katowicach czy Targów Ślubnych nasza agencja ma dużo pracy, z czego bardzo się cieszymy… Profesjonalne oklejanie samochodów, reklama mobilna w Katowicach.

hostessy Katowice hostessy-warszawa9

W momencie kiedy zostanie wybrane miejsce konferencji, przygotowane materiały, goście zostaną zaproszeni – zarówno przed konferencją jak i w jej trakcie konieczna będzie pomoc wykwalifikowanego personelu.

Hostessy z Agencji hostess i modelek „Caneli” wspierają firmy podczas konferencji, kongresów, szkoleń, między narodowych i krajowych targów oraz wydarzeń o charakterze kulturalnym.
Do zadań hostess należą między innymi obsługa recepcji, przygotowanie i wydawanie materiałów promocyjnych i konferencyjnych, pomoc organizacyjna, pomoc przy tłumaczeniu.

Nasze hostessy, hosty i modelki przechodzą liczne szkolenia i kursy udoskonalające prowadzone przez specjalistów. Stawiamy na umiejętność autoprezentacji, zdolności interpersonalne, ale także uczymy jak docierać do klienta i prowadzić efektywną sprzedaż.

Kontakt: biuro@caneli.com.pl, tel. 889-001-423

hostessy Warszawa

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland