13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Hostessy na wymarciu?

Wiadomo, że umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi jest podstawową cechą charakteryzującą hostessę. Nasze hostessy nie mają żadnych problemów z nawiązywaniem takich kontaktów. Dzięki temu mogą bardzo skutecznie promować różnego rodzaju produkty. Taka umiejętność jest niezbędna w tej pracy, z czego hostessy doskonale zdają sobie sprawę.

” – Wbrew pozorom, zleceniodawcom nie wystarczają już ładna buzia i długie nogi. Uśmiech i żelazna kwestia: „Zapraszam do promocji” to też za mało. Firmy chcą, aby dziewczyny wiedziały, o czym mówią, mogły klientowi doradzić i wybrać dla niego najlepszy towar. Słowo hostessa powoli odchodzi już do lamusa, poszukiwane są konsultantki. – wyjaśnia Dzwonek.

Nauka i dobra wykształcenie stanowić powinny podstawę dla każdej z hostess. Kształcenie stałe służące podnoszeniu kwalifikacji zagwarantuje, że osoba taka będzie potrafiła z twarzą wybrnąć z każdej kłopotliwej sytuacji wymagającej skorzystania z posiadanej wiedzy czy tez znajomości języka obcego. Hostessa powinna odpowiedzieć na wiele pytań branżowych, co reklamuje. Od hostess wymaga się zdobywania wiedzy z różnych dziedzin. Raz trzeba się nauczyć składu i zastosowania danych kremów, innym razem opanować techniki bezpośredniej obsługi klienta, jeszcze innym razem przyswoić zagadnienia z zakresu np. bankowości.

hostessy-warszawa-modelki hostessy4
Dodatkowe obowiązki hostess

Hostessa odpowiedzialna jest nie tylko za roznoszeni ulotek i częstowanie klientów supermarketu reklamowanymi „mini – mini” porcjami produktu. Ważna jest rozmowa z klientami, uśmiech, życzliwe podejście do ludzi. Hostessami pracującymi przy obsłudze imprezy plenerowej, bankietu biznesowego czy też wystawy nie mogą być niedoświadczone dziewczyny. Hostessa powinna być też otwarta, kontaktowa i bardzo wygadana. Podczas promocji liczy się przebojowość. Dobra hostessa musi umieć sama zaczepić klienta.

Sukces organizacyjny takiego eventu zależy w dużej mierze od tego, z jakimi hostessami rozpoczął współpracę organizator. Czy są to hostessy przypadkowe czy też wybrane świadomie z pomocą agencji. Mająca swoją agencję hostessa liczyć może na większą ilość zleceń bądź też lepszą ich jakość przekładając się przy tym jednocześnie na większe zarobki.

Hostessa zatrudniana do obsługi powyższych imprez i spotkań powinna swoim wyglądem i profesjonalnym zachowaniem reklamować nie tylko swoją agencję, ale przede wszystkim siebie. Nasze hostessy przechodzą liczne szkolenia, w tym autopromocji i sprzedażowe.

Agencja hostess Caneli w Krakowie już ponad dziesięć lat zajmuje się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju eventów, takich jak akcje promocyjne czy firmowe bankiety. Hostessy i modelki Caneli przechodzą liczne szkolenia i kursy udoskonalające prowadzone przez specjalistów. Stawiamy na umiejętność autoprezentacji, zdolności interpersonalne, ale także uczymy jak docierać do klienta i prowadzić efektywną sprzedaż.

agencja-hostess-warszawa

Jeśli event będzie wymagał znajomości języka obcego, nasze podopieczne poradzą sobie doskonale i z tym zadaniem. Każda hostessa-tłumaczka, z którą współpracuje firma, legitymuje się certyfikatem językowym oraz posiada swobodę w komunikacji.

Nasze hostessy nieustannie zdobywają doświadczenie pracując dla takich firm jak PKP, Polski Cukier, Komputronik, Ikea, Real, Makro, Auchan, Carrefour, Selgros, Kaufland, Obi czy Castorama.

Podsumowując, nasza oferta obejmuje:

  • wynajem hostessy, (foto-) modelek, jak i modeli, merchandiserów, supervisorów oraz fordanserów;
  • obsługa imprez w klubach, jak i w plenerze;
  • konferencje, szkolenia i seminaria;
  • imprezy sportowe, festiwale;
  • obsługa wszelkiego rodzaju bankietów, gali;
  • obsługa pokazów mody;
  • obsługa akcji promocyjnych (m.in. animacje, degustacje, sampling, ulotki).

Kontakt: tel. 516-092-107

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland