13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Prace magisterskie

Prace magisterskie

Prace magisterskie – pisanie, poprawa, korekta

masz problem z napisaniem pracy magisterskiej? Nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś.

Pomogę rozwiązać Twoje problemy z pisaniem prac magisterskich lub licencjackich. Mam ponad 20 lat doświadczenia w pisaniu, poprawie i korekcie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich. Oferujemy różnego typu opracowania związane z pisanie prac, w kategorii wzorów: prace magisterskie, prace licencjackie oraz inne możliwe opracowania z dziedzin nauk ekonomicznych i statystycznych. Oferuję również poprawę plagiatu.

Pomoc w pisaniu prac magisterskich

Serwis oferuje profesjonalną pomoc skracając czas potrzebny na pisanie pracy do maksymalnego minimum. Zgodnie z potrzebami i wymaganiami w pisaniu prac magisterskich oraz prac licencjackich, wszystkie teksty opatrzone są rzetelnymi przypisami, są w pełni oryginalne i pisane wyłącznie na indywidualne zamówienie.

 1. Opracowania przygotowywane są jednorazowo z danej dziedziny i nie podlegają dalszej odsprzedaży.
 2. Opracowanie wykonane w ramach pomoc przy pisaniu prac można wykorzystać wyłącznie nie naruszając przepisów Art. 272 KK.
 3. Wszelkie materiały, jakie otrzymuje od nas zleceniodawca mają charakter informacyjny i stanowić mogą jedynie pomoc w przygotowaniu własnej pracy naukowej. Serwis nie tworzy prac magisterskich, licencjackich czy dyplomowych, jako dokument służący do przedstawienia go na uczelniach wyższych.
 4. Zleceniodawca składa zamówienie na pomoc w pisaniu prac, poprawie pracy magisterskiej, pracy licencjackiej, wysyłając formularz bądź e-maila lub telefonicznie.
 5. Rozpoczęcie pomocy przy pomocy w pisaniu pracy poprzedza wpłata zaliczki na ustalony etap związany z pomocą w pisaniu prac.
 6. Szczegóły techniczne opracowania dotyczącego pomocy w pisaniu prac magisterskich, zleceniodawca otrzymuje wraz z ofertą.
 7. Materiały wysyłane są drogą elektroniczną (na indywidualne życzenie również wysyłam na płycie CD – za dodatkową opłatą).
 8. Zleceniodawca po otrzymaniu całości ma czas na ewentualne wyjaśnienia (związane z pomocą w pisaniu prac), drobne korekty, uwagi, które przysyła w formie pisemnej.
 9. Serwisowi przysługuje okres od 7 do 12 dni na dokonanie korekt.
 10. Za wszelkie zmiany wytycznych w pisaniu pracy nanoszone w trakcie realizowanego opracowania odpowiada zleceniodawca i ponosi ich koszty.
 11. Otrzymanie całości tekstu przez zleceniodawcę uważa się za moment zrealizowania zamówienia, bez prawnej możliwości wycofania się zamawiającego z pomocy przy pisaniu prac.
 12. Złożenie zamówienia pomocy w pisaniu prac jest równoznaczne z akceptacją ustaleń.
 13. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie opracowań naukowych w sposób naruszający przepisy prawa.
 14. Opracowanie autorstwa serwisu „Pisanie prac” nie może być wykorzystane lub przedstawione przez zleceniodawcę jako własna praca. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie opracowań związanych z pomocą w pisaniu prac.

Korekta prac

Wszystkie materiały są przygotowywane jednorazowo, nie prowadzi się dalszej sprzedaży ani nie udostępniamy wcześniej wykonanych opracowań, związanych z pomocą w pisaniu prac. Wszystko po to, aby zapewnić jak największy komfort współpracy oraz zadowolenie z usługi w pomocy w pisaniu prac.

Serwisie oferuje profesjonalne i oryginalne opracowania naukowe służące jako pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z pracami pisemnymi jak: prace licencjackich, prace magisterskie, dyplomowe.

Każda oferta cenowa związana z pomocą w pisaniu prac magisterskiej, przygotowywana jest indywidualnie dla każdego zleceniodawcy w zależności od następujących czynników:
– tematu
– poziomu trudności (problematyki)
– dostępności materiałów
– ilości stron
– terminu realizacji

Przygotowanie oferty pomocy w pisaniu prac jest bezpłatne i nie zobowiązuje do podjęcia współpracy z serwisem.

Dorota Wrona
Chopina 5/8
20-023 Lublin

NIP: 712-165-56-95
Regon: 430708329

tel. (81) 534 73 55
tel. kom. 0 696 077 619

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland