13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi SEO

Pozycjonowanie stron internetowych

Skutecznie pozycjonujemy lokalne firmy w całym kraju. Pozycjonowanie jest procesem ciągłym, dlatego moje działania prowadzę kompleksowo. Efekty często widoczne są już po 2 miesiącach. Przeprowadzam SEO audyt strony internetowej, znajduję odpowiednie frazy które zwiększają konwersje i widoczność strony, optymalizuję stronę pod kątem użyteczności, treści, budowy, prędkości ładowania. Jako SEO specjalista kompleksowo zajmę się poprawą jakości strony lub sklepu internetowego oraz podnoszę jego pozycję na wybrane frazy w wynikach wyszukiwarki google. Właściwy dobór fraz decyduje o skuteczności pozycjonowania. Dzięki profesjonalnym narzędziom SEO analizuję strony www konkurencji, ich ruch, mocne strony oraz na tej podstawie dobieram frazy, które generują ruch na stronie w danej tematyce czy branży.

Ze względu na duże zróżnicowanie branż i co za tym idzie nakładów niezbędnych do promowania, zawsze przygotowuję indywidualną wycenę pozycjonowania dla każdego Klienta. Każda strona jest inna.

Dzięki inwestycji w pozycjonowanie strony internetowej znajdziesz szybciej potencjalnych klientów, a wyszukiwarka Google to ciągle najpopularniejsze miejsce, w którym klienci szukają produktów i usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnym narzędziom analitycznym jestem w stanie podać odpowiednie frazy dla Twojej strony internetowej, które będę generować ruch, a tym samym zwiększą liczbę potencjalnych Klientów. Dzięki dokładnej analizie (SEO audytowi) strony Twojej i konkurencji, poprawie jakości strony, odpowiedniej jakości linkom i tekstom, przyspieszeniu prędkości wyświetlania się strony zgodnie z wytycznymi Google osiągam dobre rezultaty już po kilku tygodniach pracy nad stroną www. Pozycjonowanie to proces długofalowy, dlatego do dobrej współpracy i kontaktu przykładam ogromną rolę. Przykładowe frazy pozycjonowania lokalnego biznesu to np. "prawnik Katowice", "auto holowanie Siewierz", "tłumacz angielskiego Wrocław", "psycholog Rzeszów", "pomoc drogowa Radomsko", "dorabianie kluczy Kłobuck" itp. 

Prowadzisz lokalny biznes w Krakowie, Poznaniu lub Szczecinie? Bez względu na to, czy jest to restauracja, hostel, usługi geodezyjne, psychologiczne czy warsztat samochodowy, musisz rywalizować z często większymi firmami. Dzięki stronie internetowej i odpowiedniej strategii możesz zdobyć więcej Klientów.

“MIG hosting” działa na rynku internetowym od 2004 roku, jednak nasze doświadczenia z Internetem - tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych, reklamą, poligrafią i fotografią sięgają jeszcze wcześniej. Kontakt z nami: biuro@natopie.pl. Odpowiemy jak najszybciej.

Marketing internetowy

Dzięki własnym serwisom i portalom jesteśmy w stanie skutecznie reklamować i promować w Internecie klientów z różnych branż. Chętnie udzielamy porad z zakresu marketingu internetowego i pozycjonowania stron i sklepów www. Chętnie udzielimy porad na temat pozycjonowania, prowadzenia konta na Facebooku czy Instagramie. Posiadamy w swoim portfolio wykonanie i pozycjonowaniu kilkudziesięciu stron internetowych na WordPress-ie różnych branż oraz stworzenie i SEO pozycjonowanie sklepów internetowych opartych na silnikach Prestashop i WP+ Woocommerce.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych, reklama internetowa

Czytaj również:

SEO Specialist

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Staramy się, aby każda zaprojektowana przez nas strona internetowa była nowoczesna, responsywna, łatwa w nawigacji oraz różniła się od poprzedniej. W tym celu dobieramy odpowiedni szablon i zestaw wtyczek oraz określamy grupę docelową. Pozwala to maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z posiadania własnej strony internetowej dla naszych klientów.

Nasze prace są oparte na rzetelnej wiedzy, której efektem jest profesjonalne podejście do każdego klienta jak i samo wykonanie.

Wykonujemy strony www dla firm, osób prywatnych, instytucji publicznych. W skład usługi mogą wchodzić następujące elementy:

 • projekt graficzny strony www
 • projekt funkcjonalny serwisu
 • opracowanie dostarczonych materiałów
 • opracowanie formularzy do komunikacji z klientami

W ramach usługi zajmujemy się doradztwem w kwestii funkcjonalności serwisu i jego zawartości. Przygotowujemy również odpowiedni zestaw informacji dla wyszukiwarek internetowych.

Zapewniamy stałą opiekę webmasterską nad utworzonym serwisem.

Pozycjonowanie stron w Niemczech – SEO Specialist

Proponujemy objęcie utworzonego już serwisu opieką webmasterską, polegającą m.in. na stałej gotowości do wprowadzania zmian na stronie, administrowaniu utworzonym systemem, promocji strony w internecie oraz udzielania konsultacji na temat wykorzystania technik promocji i reklamy w sieci.

Aktualizacja strony. Informacje i materiały dotyczące zmian na stronie przyjmujemy e-mailem, Messenger, czy Skype. Czas naniesienia poprawek to najczęściej kilka minut do 4-5 godzin.

Domeny internetowe

Przeprowadzamy cały proces od zarejestrowania adresu internetowego przez pomoc w doborze materiału na stronę do utworzenia serwisu i opracowania zestawu fraz zapewniających wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Pomagamy przy tworzeniu skrzynek pocztowych, subdomen, pilnujemy terminów wygaśnięcia domen i certyfikatów bezpieczeństwa SSL.

Współpraca

Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny, dzięki czemu możemy na miejscu u Klienta wykonać niezbędne zdjęcia. Jeżeli wymagane są zdjęcia reklamowe do folderów, procesu drukarskiego, współpracujemy z profesjonalnym studiem fotograficznym oraz laboratorium skanowania negatywów filmowych. Zawodowy fotograf na miejscu u Klienta może wykonać serię zdjęć np. produkowanych wyrobów, siedziby firmy, pomieszczeń biurowych, sklepu firmowego itp., które można wykorzystać na stronie internetowej, folderze firmowym czy prezentacji multimedialnej. Produkty możemy również sfotografować w studiu fotograficznym wyposażonym w stół bezcieniowy, softboxy, profesjonalne tła i oświetlenie.

Reklama

Raz wykonane strony staramy się promować w naszych serwisach oraz przekazujemy ich właścicielom cenne informacje na temat promocji firmy nie tylko w internecie. Prowadzimy kilka portali informacyjnych. Obecnie główny nacisk naszej działalności kierujemy na pozycjonowanie stron, marketing internetowy.

Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo właśnie Nas!

Strategia SEO

Nie ma jednej uniwersalnej metody SEO, która zapewniłaby pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania Google. Właściwa strategia SEO zależy od wielu czynników, takich jak branża, konkurencja, słowa kluczowe, treść strony, jakość linków, itp.

Jedną z najważniejszych metod SEO jest optymalizacja treści strony czyli content, optymalizacja techniczna serwisu (meta tagi, tytuły, linki  wewnętrzne i zewnętrzne, struktura serwisu, UX, prędkość ładowania strony). Cały czas drugim najważniejszym czynnikiem rankingowym w wynikach google, tuż po treści strony jest link building, czyli jakość i liczba linków z innych stron internetowych do swojej witryny. Pozycjonując stronę czy sklep internetowy traktujemy ten proces calościowo, zaczynając pracę od SEO audytu, następnie po kolei naprawiając najważniejsze aspekty SEO, po analizę konkurencji i dobór fraz do pozycjonowania. Zapraszamy do kontaktu: biuro@natopie.pl.

SEO Germany

Spezialgebiete:

 • Webdesign
 • SEO Expert
 • CMS Joomla, Word Press
 • Photoshop
 • On-Page Optimierung
 • Off-Page Optimierung
 • Backlinkaufbau
 • Suchmaschinenoptimierung
 • SEO
 • SEM
 • Social Networking
 • Product Promotion
 • Wir entwickeln und fertigen Auszeichnungen, Medaillen, Dankeschöns und Statuen, mit verschiedenen Materialien
 • 360°-Panoramen + virtuelle Toure