13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Stroje do gimnastyki artystycznej

stroje gimnastyczne, szycie strojów startowych

Stroje do gimnastyki artystycznej

Stroje do gimnastyki artystycznej leotards, gotowe i szyte na zamówienie na konkretne wymiary dziewczynki. Stroje startowe wykonane z wysokiej jakości elastycznych tkanin. Cena za uszycie stroju każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od fasonu, wzoru oraz ilości użytych kryształków i zdobień.

Projektuję i szyję stroje startowe do gimnastyki artystycznej (leotards), woltyżerki, łyżwiarstwa figurowego, fitnessu sportowego, tańca.

Szycie strojów startowych do gimnastyki artystycznej

Przymiarka stroju startowego (zdjęcie wymiarów) w Krakowie po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu lub zdalnie..
Można u mnie kupić nowy strój, wypożyczyć strój startowy na kilka dni w Krakowie, uszyć nowy na zamówienie wg wymiarów, przerobić strój do gimnastyki artystycznej, woltyżerki, tańca.

Na życzenie klienta istnieje możliwość uszycia podobnego stroju na wymiar, zgodnie z wytycznymi i sugestiami. Branie miary i przymiarki na terenie Krakowa są możliwe w mojej pracowni krawieckiej. Cena stroju każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od modelu, skomplikowania wzoru i ilości użytych ozdób, kryształków Swarovskiego itp.

 

Szyję stroje do gimnastyki artystycznej zgodnie z przepisami na rok 2023.

Poniżej cytat z przepisów Polskiego Związku Gimnastycznego dotyczącego strojów sportowych:

21. Strój gimnastyczny – Wg RG CoP 2022-2024 (punkt 10)

Strój gimnastyczki nie powinien być wykonany z przezroczystego materiału; stroje częściowo zdobione koronką powinny zostać pokryte materiałem (od miednicy do klatki). Obszar miednicy/krocza (z lub bez spódniczki) powinien być pokryty nieprzeźroczystym materiałem aż do kości biodrowej, jedynie niewielki obszar może być pokryty przezroczystą siatką dla dekoracji.”

Szyję stroje do łyżwiarstwa figurowego, gimnastyki artystycznej wg własnego projektu

strój gimnastyka artystyczna - jgroele strój gimnastyka artystyczna - jgroele

strój po gruntownych poprawkach – Joanna Groële

Zapraszam osoby z całej Polski, wymiary można zdjąć i przysłać drogą internetową – pomagam przez połączenie na Skypie czy Messengerze jak zdjąć wymiar z dziecka. Istnieje możliwość przymiarki, branie miary z dziecka w Krakowie po wcześniejszym umówieni terminu.

Projektuję i szyję stroje startowe do gimnastyki artystycznej (leotards), woltyżerki, łyżwiarstwa figurowego, fitnessu sportowego, tańca. Zawodniczki w moich strojach brały udział w wielu prestiżowych mistrzostwach w Polsce jak i zagranicą. Stroje są bardzo ozdobne, szykowne, profesjonalnie i starannie uszyte, dopasowane do ciała, dopracowane w każdym szczególe, nie marszczą się na ciele, łatwe w myciu i suszeniu. Najwyższej jakości materiały sprawiają że moje stroje są wytrzymałe, wystarczają na wiele godzin ćwiczeń i zawodów sportowych.

Zawsze staram się aby moje stroje były bogato zdobione i błyszczące, wtedy przyciągają uwagę i pięknie prezentują się na macie.

Szyję korony do gimnastyki artystycznej – na zamówienie pod kolor stroju.

kok do włosów do gimnastyki artystycznej

strój do łyżwiarstwa - jgroele strój do łyżwiarstwa figurowego- jgroele

strój uszyty wg własnego projektu – Joanna Groële

Korona do koka

Projektuję i wykonuję korony na koka oraz ozdoby na włosy do gimnastyki artystycznej, łyżwiarstwa figurowego. Korona projektowana jest pod kolor i styl danego stroju do gimnastyki artystycznej na podstawie dostarczonego zdjęcia stroju. Korona robiona na indywidualne zamówienie. Koszt korony wynosi 80 zł + koszt przesyłki.

Usługi szycia strojów do gimnastyki artystycznej, poprawki strojów startowych – Joanna Groële, tel. +48 668 842 627

e-mail: jgroele@interia.pl, www.jgroele.pl

Facebook: jgroele

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland