Krawcowa z Krakowa doradzi

Wiosenne wietrzenie szafy z krawcową w Krakowie

Rzeczy kupowanych online nawet nie jesteśmy w stanie wcześniej przymierzyć.  Potem widzimy, że spodnie są za długie, sukienka bez dekoltu dusi, coś ciśnie, coś wisi… Nie mówiąc już o tym, że nie zawsze wygląda się najlepiej w fasonach, które akurat są modne w tym sezonie. Poza tym rzeczy zwyczajnie się psują, zużywają. Zamek się sam rozjeżdża, zrobiła się dziurka, odpruło się itd.

Zadzwoń lub napisz, umów się i zarezerwuj sobie WIOSENNY PRZEGLĄD SZAFY – poświęcimy Ci tyle czasu ile trzeba! Przejrzymy z Tobą wszystkie ubrania. Przymierzysz, i powiesz co chciałabyś zmienić, my to zrobimy. Jeśli nie jesteś pewna, co zmienić, możesz oczekiwać profesjonalnej porady – jak u stylistki.

To jak zabawa „w przymierzanie” z przyjaciółkami – tylko lepiej, bo w efekcie będziesz miała szafę fajnych, dopasowanych, naprawionych ubrań, które lubisz! Z resztą jak chcesz, to wpadaj z przyjaciółką, zrobimy burzę mózgów:)

Krawcowa Nowa Huta

Nie zwlekaj z decyzją! Teraz jest idealny czas na WIOSENNE WIETRZENIE SZAFY!

DZWOŃ JUŻ TERAZ!  Tel. 692 321 103

Dodatkowo – personalizacja odzieży

Oferujemy jeszcze więcej! Jeśli tylko chcesz spersonalizujemy twoje ciuchy – ozdobimy haftem lub kryształkami np. kieszeń dżinsów, czapkę, bluzkę. Sprawimy, że Twoje ubrania będą weselsze  i niepowtarzalne!

Zapraszamy!

Pracownia  krawiecka „Guziczek” w Krakowie – os. Nowa Huta
Kraków os. Piastów 41 dzielnica Nowa Huta
Tel. 692 321 103

Stroje do gimnastyki artystycznej

Stroje do gimnastyki artystycznej leotards, gotowe i szyte na zamówienie na konkretne wymiary dziewczynki. Stroje startowe wykonane z wysokiej jakości elastycznych tkanin.
Podstawowa cena uszycia stroju startowego to 650-700 zł.
Cena za uszycie stroju każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od fasonu, wzoru oraz ilości użytych kryształków i zdobień.
Możliwa płatność w ratach.
Przymiarka stroju startowego (zdjęcie wymiarów) w Krakowie, Katowicach lub w Częstochowie po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu.
Można u mnie kupić nowy strój, wypożyczyć strój startowy na kilka dni, uszyć nowy na zamówienie wg wymiarów, przerobić strój do gimnastyki artystycznej, woltyżerki, tańca.

strój do gimnastyki artystycznej szycie stroju do gimnastyki artystycznej

Na zamówienie klienta istnieje możliwość uszycia podobnego stroju na wymiar, zgodnie z wytycznymi i sugestiami. Branie miary i przymiarki na terenie Krakowa są możliwe w domu klienta lub w mojej pracowni. Cena stroju każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od modelu, skomplikowania wzoru i ilości użytych ozdób, kryształków Swarovskiego itp. Zapraszam osoby z całej Polski, wymiary można zdjąć i przysłać drogą internetową. Istnieje możliwość przymiarki, branie miary z dziecka w Częstochowie, Krakowie.

wyburzanie robotami