Oklejamy floty samochodów firmowych we Wrocławiu

Oklejamy floty samochodów firmowych we Wrocławiu

Oklejanie samochodów Wrocław

Oklejanie samochodu to wymagający proces. Aplikacja folii na samochód najlepiej powierzyć specjalistom, którzy posiadają duże doświadczenie. Jest to precyzyjna i wymagająca praca.

We Wrocławiu mieliśmy przyjemność oklejać flotę pojazdów firm: Amrest (KFC, Pizza Hut), Nordis, Grupa Otmuchów. Oklejamy samochody we Wrocławiu folią, a dzięki własnej drukarni wielkoformatowej możemy obniżyć koszty usługi. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, tiry, cysterny, przyczepy, a także samochody sportowe. Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

żywica do drewna

Płynna żywica do naprawy drewna Minwax High Performance Wood Hardener. Żywica do drewna High Performance Wood Hardener 0,473 litra to szybkoschnący płyn, który doskonale sprawdzi się do stosowania zarówno do zabezpieczenia przedmiotów znajdujących się wewnątrz domu jak i na zewnątrz

oklejania samochodu Warszawa

Zmieniamy kolory pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, tiry, autobusy, kampery, samochody specjalistyczne, auta wyścigowe.

Warto rozważyć kwestię kolorystyczną w perspektywie wyboru firmowej floty samochodowej oraz decyzji o jej oklejeniu.

Agencja Reklamowa DEMO

kom: + 48 783 838 310
tel: + 48 89 533 07 67

marketing@demo.biz.pl