24 czerwca 2024
SEO pozycjonowanie

Kontakt

Kontakt: biuro@natopie.pl

Pozycjonowanie strony internetowej, optymalizacja serwisów Word Press

Skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Promocja i marketing internetowy

Dzięki własnym serwisom i portalom jesteśmy w stanie skutecznie reklamować i promować w Internecie swoich Klientów. Udzielamy praktycznych informacji w dziedzinie marketingu internetowego, pozycjonowania stron www, sklepów internetowych (Prestashop, WordPress + Woocommerce).

Projektowanie stron internetowych

Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić naszych Klientów, jak również, by każda następna realizacja różniła się od poprzedniej. W tym celu dobieramy odpowiednie środki do realizacji strony i określamy grupę docelową. Pozwala to maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z posiadania własnej strony internetowej dla naszych klientów.

Nasze prace są oparte na rzetelnej wiedzy pewnej grupy osób ściśle ze sobą współpracujących, której efektem jest profesjonalne zarówno podejście do każdego klienta jak i samo wykonanie.

Wykonujemy strony www dla firm, osób prywatnych, instytucji publicznych. W skład usługi mogą wchodzić następujące elementy:

  • projekt graficzny strony www
  • projekt funkcjonalny serwisu
  • opracowanie dostarczonych materiałów
  • opracowanie formularzy do komunikacji z klientami

W ramach usługi zajmujemy się doradztwem w kwestii funkcjonalności serwisu i jego zawartości. Przygotowujemy również odpowiedni zestaw informacji dla wyszukiwarek internetowych.

Zapewniamy stałą opiekę webmasterską nad utworzonym serwisem – aktualizacja treści, wtyczek/modułów, szablonów, instalacja kluczy SSL, tworzenie kopii bezpieczeństwa. Dzięki narzędziom analitycznym SEO jesteśmy w stanie pokazać frazy na jakie warto się pozycjonować, frazy konkurencji, jakie frazy kluczowe generują ruch – zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych z MIG hosting

SEO Specialist Germany.

Pozycjonowanie stron internetowych w Niemczech. Proponujemy objęcie Państwa serwisu opieką webmasterską, polegającą m.in. na stałej gotowości do wprowadzania zmian na stronie, administrowaniu utworzonym systemem, promocji strony w Internecie oraz udzielania konsultacji na temat marketingu.

Aktualizacja strony. Informacje i materiały dotyczące zmian na stronie przyjmujemy e-mailem lub na Messengera. Czas naniesienia poprawek to najczęściej kilka minut do 4-5 godzin.

Domeny

Przeprowadzamy cały proces od zarejestrowania domeny (również transfer domeny, przedłużenie ważności, cesja domeny czyli zmiana abonamenta / właściciela) przez pomoc w doborze materiału na stronę do utworzenia serwisu i opracowania zestawu haseł zapewniających wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Pomagamy przy tworzeniu skrzynek pocztowych i subdomen i pilnujemy terminów wygaśnięcia domen.

Fotografia produktowa, reklamowa

Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny, dzięki czemu możemy na miejscu u Klienta wykonać niezbędne zdjęcia. Jeżeli wymagane są zdjęcia reklamowe do folderów, procesu drukarskiego, współpracujemy z profesjonalnym studiem fotograficznym oraz laboratorium skanowania negatywów filmowych. Zawodowy fotograf na miejscu u Klienta może wykonać serię zdjęć np. produkowanych wyrobów, siedziby firmy, pomieszczeń biurowych, sklepu firmowego itp., które można wykorzystać na stronie internetowej, folderze firmowym czy prezentacji multimedialnej. Produkty możemy również sfotografować w studiu fotograficznym wyposażonym w stół bezcieniowy, softboxy, profesjonalne tła i oświetlenie.

Reklama internetowa

Raz wykonane strony staramy się promować w naszych serwisach oraz przekazujemy ich właścicielom cenne informacje na temat promocji firmy nie tylko w Internecie. Prowadzimy kilka portali ogłoszeniowych, informacyjnych. Główny nacisk kierujemy na pozycjonowanie stron, fotografię reklamową i marketing internetowy.

Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo właśnie Nas!

pozycjonowanie stron Częstochowa