23 maja 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Konta hostingowe

Hosting Częstochowa

14 dni bezpłatnego testu na konto hostingowe

Na każde konto obowiązuje bezpłatny 14-dniowy okres testowy. Od tej chwili użytkownik konta może sam zakładać konta e-mail, subdomeny, przeglądać statystyki stron, logi serwera, ustawiać limity pojemności dla poszczególnych kont pocztowych, baz danych, kontrolować zajętość konta ftp, poczty, i wiele więcej… Każde konto wyposażone jest w trzy programy do odbioru poczty przez www. Standardowe konto hostingowe kosztuje 150zł netto/rok.

 

Direct Admin – BĄDŹ ADMINISTRATOREM WŁASNEGO KONTA

Do każdego konta www instalowany jest panel administracyjny – cPanel lub Direct Admin, dzięki któremu znając tylko jedno hasło mamy dostęp do wszystkich opcji swojego konta: zakładamy bazy danych MySQL, odbieramy pocztę z poziomu strony www, zakładamy i modyfikujemy konta pocztowe, subdomeny, domeny, przekierowania poczty, sprawdzamy statystyki oglądalności witryny za pomocą kilku programów, w łatwy sposób instalujemy wybrane skrypty CGI i PHP oraz tworzymy kopię witryny na dysku lokalnym.

PAKIET FANTASTICO PL – 40 SKRYPTÓW ZA DARMO

Każde konto wyposażone jest w program Fantastico PL. Pakiet Fantastico – ponad 40 skryptów gotowych do zainstalowania na serwerze: sklepy internetowe, blogi, chat, CMS, księgi gości, ankiety, sondy, aukcje, galerie zdjęć, obsługa klienta on-line, FAQ, zarządzanie projektami, fora dyskusyjne i inne. Każde konto zawiera również zestaw preinstalowanych skryptów CGI: losowy html, księga gości, zaawansowana księga gości, licznik, zegar, odliczanie, poczta przez CGI, FormMail, wyszukiwarka witryny, system banerowy, Chat na CGI i drugi na JAVA, kartę sklepu AgoraCart oraz narzędzie do dodawania Twojej witryny do wyszukiwarek. Z pomocą tych narzędzi każdy nawet nie wprawny użytkownik może jednym kliknięciem myszy zamontować na swoim serwerze wybrana aplikację i stworzyć solidną podstawę dla swojego serwisu wyposażonego w wszystkie najlepsze narzędzia.

Administracja hostingiem

Jedna zasada – znając jedno hasło masz dostęp do wszystkich opcji – baz danych, poczty przez www, domen, subdomen, statystyk. Od ciebie zależy ile przeznaczysz na ftp – serwis internetowy, ile na bazę danych a ile na konta pocztowe. Poczuj się nie tylko właścicielem swojego serwisu – ale przede wszystkim administratorem. Dla mniej wtajemniczonych sami założymy konta pocztowe, pomożemy wrzucić pliki na serwer…

W ramach każdego z kont oferujemy  do administracji kontem.

cPanel umożliwia edycję:
– kont e-mail – zakładanie, usuwanie, modyfikację
– baz danych – zakładanie, usuwanie, modyfikację
– aliasów pocztowych
– autoresponderów
– list pocztowych
– zmienę hasła do konta ftp
– dostęp do statystyk
– dostęp do odbioru poczty przez www
– pobieranie logów serwera
– sprawdzanie zajętości konta ftp i poczty
– instalację zbioru skryptów CGI i PHP: licznik, forum, sklep on-line oscommerce,
itd.

POP3 i SMTP w ramach wszystkich kont pocztowych:
W ramach usługi zarówno Państwo jak i Państwa Klienci mogą od razu po założeniu konta w Swoim programie pocztowym ustawić bezpieczne połączenie. Aktualne zabezpieczenia poczty:
– SMTP i POP3,
– dostęp przez WWW,
– program antywirusowy
zapewniają całkowite bezpieczeństwo przesyłanych przez Państwa danych tą drogą.

Domeny – transfer, rejestracja, odnowienie (przedłużenie), cesja

Rejestrujemy domeny polskie, globalne i zagraniczne. Chcesz zarejestrować lub przedelegować domenę? O więcej szczegółów zapytaj na e-maila. W ramach każdego konta istnieje możliwość wykupienia domeny mojadomena.pl lub innej.

Uwaga: Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego miejsca na serwerze, zwiększenie transferu, dokupienie bazy danych MySQL itp. W ramach każdej z domen możliwe jest uaktywnienie listy pocztowej (automatu do rozsyłania e-maili jednocześnie na wiele kont).

Komercyjny skaner antywirusowy:

Na wszystkich kontach e-mail obsługiwanych na serwerach zainstalowane jest komercyjne oprogramowanie skanera antywirusowego. Działanie programu polega na wykrywaniu wirusów i ich automatycznym usuwaniu. Po usunięciu takiego wirusa zarówno do odbiorcy jak i nadawcy wysyłana jest informacja o zawirusowanej poczcie zawierająca dane nadawcy oraz odbiorcy wiadomości. Baza wirusów skanera uaktualniana jest nawet kilka razy w ciągu dnia w związku z czym daje on 99% skuteczności. Skaner jest automatycznie włączany dla każdego konta w związku z czym nie jest konieczne zaznaczanie dodatkowych pozycji w programach administracyjnych.

Tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych

– zarabia dla Ciebie przez 24 godziny na dobę przez cały rok! O więcej szczegółów zapytaj na e-maila.

Jeżeli Twoja strona WWW znajduje się na darmowym serwerze (brak obsługi skryptów cgi, PHP, baz danych MySQL, brak ochrony antywirusowej, konieczność przyklejania banera reklamowego do strony, stopka reklamowa w każdym liście, brak ochrony antyspamowej, brak powiadomienia o nadchodzącej poczcie na komórkę, brak dokładnych statystyk bez których licznik staje się tylko gadżetem, zbyt mała wielkość konta WWW i konta pocztowego, brak gwarancji że jutro Twoja strona będzie jeszcze na serwerze!…, MNIEJSZY PRESTIŻ STRONY), to tak naprawdę nic nie oszczędzasz… Warto więc za dobre usługi zapłacić.

www.natopie.pl

Leave feedback about this