24 czerwca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Profesjonalna reklama na samochodach Poznań

Reklama na samochodach w Poznaniu

Reklama mobilna to doskonały sposób na promocję Twojej działalności. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów. Tworzymy projekty i wyklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR’y, przyczepy, zarówno karoserię jak i wnętrze pojazdu. Materiały przez nas stosowane są najwyższej jakości. Dzięki naszej staranności i estetyce wykonania, stale powiększamy grono naszych zadowolonych Klientów.

Stosujemy folie Oracal, Avery i M3. Mieliśmy przyjemność pracować m.in dla takich firm jak: Fuchs, Kania, Havi Logistics, Sokołów, Iglotex…
Gwarancja na usługę naklejenia folii na samochód wynosi – w zależności od użytych materiałów od 2 do 4 lat.

Dlaczego oklejanie samochodów to inwestycja w skuteczny marketing?

Mobilność reklamy:
Samochód oklejony profesjonalnie i estetycznie staje się ruchomą wizytówką Twojej firmy. Nieograniczony zasięg i potencjał docierania do różnych grup docelowych sprawiają, że to inwestycja w reklamę, która zawsze jest w ruchu.

Wzmacnianie brandingu:
Dzięki unikalnemu wzornictwu i umieszczonym na samochodzie logo, sloganom czy informacjom reklamowym, wyróżnisz się na drodze, budując jednocześnie rozpoznawalność marki.

Elastyczność i niskie koszty:
Oklejanie samochodów folią reklamową to sposób na skuteczną reklamę przy relatywnie niskich kosztach w porównaniu do innych form promocji.

Ochrona powłoki lakierowej:
Profesjonalnie dobrana folia ochronna nie tylko reklamuje, ale także chroni lakier samochodu przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV.

Dostosowanie do różnych pojazdów:
Nasza oferta obejmuje oklejanie różnych typów pojazdów, od samochodów osobowych, ciężarówek, tirów, po pojazdy dostawcze i specjalne. Dzięki temu możesz dopasować kampanię do charakterystyki swojej floty.

reklama na samochodach dostawczych - Agencja Reklamowa Demo reklama na samochodach ciężarowych i cysternach reklama na samochodach

Mobilna reklama na pojazdach

Mobilna reklama to tani, a przy tym bardzo skuteczny sposób na reklamę o dużym zasięgu, a w rezultacie – na zwiększenie sprzedaży i zysków firmy.

Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Reklama na samochodzie to ekonomiczny i trwały sposób na pokazanie swojej firmy klientom. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Doświadczenie na polu kilku tysięcy projektów przekłada się na fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów i techniki do klejonych powierzchni. To reklama mobilna która pracuje dla Ciebie przez cały rok. Reklama na samochodach z Agencją Reklamową Demo.

Oferujemy:
– aplikacje z folii monomerycznych (płaskie powierzchnie)
– aplikacje z folii polimerowych (małe przetłoczenia – nierówne powierzchnie)
– aplikacje z folii wylewanych (większe przetłoczenia – zróżnicowanie powierzchnie)
– grafiki reklamowe – wektorowe (wycinane z folii samoprzylepnych)
– grafiki reklamowe pełno kolorowe – drukowane w wielkim formacie
– reklamy typu collage – połączenie reklam wektorowych z pełno kolorowymi wydrukami wielkoformatowymi.

Oklejanie reklamowe, oznakowanie flot pojazdów osobowych jak i ciężarowych w barwy firmowe oraz graficzne. Twoje auto to darmowa mobilna reklama!

Reklama mobilna na samochodzie przyciąga uwagę Klienta na Twojej firmie. W ten sposób znacząco zwiększasz rozpoznawalność i zainteresowanie Twoją firmą lub produktem.

Agencja Reklamowa DEMO zaprasza do współpracy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio na stronie internetowej demo.biz.pl. Dzięki naszym usługom oklejania samochodów, firmy z różnych branż zyskały nowe możliwości reklamy, zwiększając jednocześnie rozpoznawalność i skuteczność działań marketingowych. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zainwestowali w reklamę, która zawsze jest w ruchu!

Kontakt: tel. 783 838 310,  89 533 07 67.

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland