13 lipca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Etykiety HD flexo

Etykiety HD flexo odznaczają się wysoką jakością druku oraz różnorodnością pod względem kształtu i dodatkowych zdobień w postaci ażuru. Drukowane przy pomocy specjalistycznego urządzenia o olbrzymiej wydajności i ogromnych możliwościach etykiety HD flexo z powodzeniem odpowiadają na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Jako profesjonalna drukarnia etykiet dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym umożliwiającym druk fleksograficzny etykiet HD flexo. Pracujemy z rolami o średnicy 720 mm, czyli około 2000 metrów bieżących. Dodatkowo urządzenie HD flexo daje nam możliwość wycinania etykiet od frontu i od spodu, dzięki czemu możemy dostarczać etykiety w dowolnych kształtach, także dekorowane ażurem. Etykiety drukujemy w 5 kolorach, co umożliwia bezkompromisową realizację większości projektów.

To, co wyróżnia technologię druku HD flexo na tle konkurencji to przede wszystkim bardzo wysoka wydajność urządzenia drukująco-wycinającego, co powala na szybką i sprawną realizację zleceń wysokonakładowych. Jednocześnie HD flexo to gwarancja wysokiej jakości druku oraz możliwość przygotowania etykiety w praktycznie dowolnym kształcie. W praktyce technologia ta pozwala na tworzenie etykiet w pełni spersonalizowanych i dostosowanych do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy.

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland