28 lutego 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Maszyny i urządzenia pakujące, linie pakujące

Pakowarka do węgla – automaty pakujące

BezMeż od 2015 roku jest producentem oraz oficjalnym dystrybutorem urządzeń i automatów pakujących, linii pakujących. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas sprzęt jest certyfikowany na rynki Unii Europejskiej. Tylko u nas – SPRZĘT O JAKOŚCI EUROPEJSKIEJ W NAJNIŻSZYCH CENACH!

Projektujemy i produkujemy gotowe linie opakowaniowe. Integrujemy nasze linie w istniejący proces produkcyjny u klienta. Dzięki zastosowaniu automatów pakujących, odpowiedzialnych za poszczególne procesy, jesteśmy w stanie wielokrotnie skrócić czas produkcji, zwiększyć jej efektywność, spowodować wzrost bezpieczeństwa jak i ograniczyć koszty produkcyjne jak i około produkcyjne. Tworzymy całe linie pakujące żywność, węgiel, pellet, kawę, mąkę itp.

W naszej ofercie znajdą Państwo poziome maszyny napełniające, które mogą stanowić pojedynczą maszynę jak i być łączone w całe systemy produkcyjne. Poziomy automat pakujący posiada szerokie zastosowanie i wykonany jest z najwyższej jakości komponentów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu, nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Maszyny napełniające najwyższej jakości – postaw na jakość w rozsądnej cenie!

Jeśli chcesz kompleksowo i profesjonalnie rozwiązać problem pakowania swoich produktów – firma BezMeż to doskonały wybór.Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu do pakowania. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas sprzęt jest certyfikowany na rynki Unii Europejskiej.

W swojej ofercie posiadamy m.in. maszyny do pakowania pelletu, maszyny do pakowania węgla, maszyny do pakowania żywności, różnych produktów spożywczych typu kasze, makaron, snacki, herbata, kawa, ziarna, orzechy, cukierki, chipsy, chrupki kukurydziane, mrożonki itp.

Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny, urządzenia i automaty posiadają certyfikaty na rynki Unii Europejskiej. Naszym Klientom oferujemy tylko urządzenia najwyższej jakości. Zapraszamy!

UWAGA: Firma “BezMeż” Sp. z. o.o. szuka dilerów maszyn pakujących na terenie innych państw UE. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

maszyny pakujące, automaty pakujące, producent maszyn pakujących BezMeż maszyny pakujące maszyny pakujące, automaty pakujące BezMeż

maszyna pakująca BezMeż
 

“BezMeż” Spółka z o.o.
02-797 Warszawa
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b

tel.: +48 733 060 227
tel.: +48 790 416 019
tel.: +48 791 301 397

bezmezhcompany@gmail.com