24 czerwca 2024
SEO pozycjonowanie
medycyna estetyczna

Depilacja laserowa w Częstochowie

depilacja laserowa Częstochowa

Laser diodowy LINSCAN

To jedyny laser z trybem skanowania liniowego, opartego na bezbolesnej technologii MCT. Zintegrowany system chłodzenia pozwala na znieczulenie miejsca zabiegowego. Skanowanie liniowe powoduje pracę na różnych głębokościach skóry wychwytując melaninę. Proces ten zajmuje około 0,5-1,0s i przypomina w działaniu kserokopiarkę. Duży obszar zabiegowy wymaga zaledwie kilku przestawień głowicy, co pozwala na osiągnięcie bardzo krótkiego czasu zabiegu (plecy 15-20 min).

Dowiedziona skuteczność

Testy kliniczne przeprowadzone przez prof. dr Uwe Paascha z Uniwersytetu w Lipsku dowodzą, że laser diodowy Linscan ze skanowaniem liniowym osiąga wysoką efektywność w zabiegach usuwania owłosienia.
Skuteczność zależy od fazy wzrostu włosa w jakiej aktualnie znajduje się włos. Najlepsze rezultaty uzyskujemy, gdy włos znajduje się w fazie anagen-fazie wzrostu włosa.

Urządzenie przeznaczone jest do usuwania włosów ciemnych jak i jasnych mieszków włosowych. Przed zabiegiem nie można wyrywać włosków (penseta, depilator elektryczny, wosk). Jedynie można ogolić owłosienie między zabiegami.
Pierwsze efekty widać po 2-3 tygodniach. Jest to okres podczas którego martwe włosy pozbawione cebulki wysuwają się ze skóry, po czym wypadają.

Depilacja laserowa Częstochowa

Zabieg należy wykonać od 4 do 6 razy. Jeden zabieg pozwala na usunięcie 30% owłosienia. Seria zabiegów likwiduje 98% owłosienia.

Linscan to najefektywniejszy laser diodowy do bezbolesnej depilacji laserowej z technologią skanowania linearnego na świecie.

Zasada skanowania linearnego polega na skanowaniu obszaru 7.5cm gdzie energia się równomiernie rozprowadzana w tkance która jest poddawana zabiegowi. Proces ten trwa ok. 0.5-0.1sek, a pacjent odczuwa jedynie lekkie ciepło na skórze.

Laser LINSCAN jest typem lasera diodowego o długości fali 808 nm, maksymalnej fluencji 100 J/cm2, gęstości mocy 2000 W/cm2 z regulowanym czasem impulsu 4-400 ms z doskonałym systemem chłodzenia kontaktowego skóry. Laser ten wyróżnia się rewolucyjnym sposobem skanowania liniowego i minimalną bolesnością zabiegu.

depilacja laserowa Częstochowa

Bezpieczeństwo. Użycie skanowania liniowego minimalizuje ryzyko poparzenia i powikłań pozabiegowych.

Jako jedyny na świecie, laser Linscan posiada system MCT – motion control technology, który gwarantuje całkowitą bezbolesność zabiegu – podczas skanowania danej partii zabiegowej, kryształ zabiegowy schładza skórę, dzięki czemu niwelowane są wszelkie reakcje bólowe czy dyskomfort. Skuteczność zabiegów potwierdzona w testach klinicznych przez prof. dr Uwe Paascha z Uniwersytetu w Lipsku. Zapraszamy na zabiegi do Studio Beauty D w Częstochowie

Studio Beauty D

Al. NMP 37
42-200 Częstochowa
tel. 664 530 440

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland