24 czerwca 2024
SEO pozycjonowanie
Usługi

Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego we Wrocławiu

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego, Jacka Kasprzyka z Wrocławia oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe w zakresie języka angielskiego. Nasze główne obszary specjalizacji to prawo, ekonomia, marketing, medycyna i nauki ścisłe.

Tłumaczenia przysięgłe angielskiego we Wrocławiu

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych i sądowych, tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne, tłumaczenia marketingowe, techniczne i inne. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych czynności notarialnych, porad prawnych, rozpraw sądowych, negocjacji biznesowych, ślubów i uroczystości prywatnych.

Mamy ponad 9-letnie doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi i jesteśmy dumni z zaufania jakim nas obdarzają korzystając regularnie z naszego wsparcia. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów, wzajemnemu zaufaniu i wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się satysfakcją naszych klientów, którzy wracają do nas z kolejnymi zamówieniami.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji i doskonałą jakość naszych tłumaczeń. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny tłumaczenia i ustalenia warunków realizacji usługi zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.tlumaczenia-kasprzyk.pl. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Tłumacz przysięgły języka angielskiego we Wrocławiu

Jacek Kasprzyk – magister prawa i filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, tłumacz przysięgły języka angielskiego wpisany na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/29/12, uprawnienia tłumacza technicznego potwierdzone wpisem do rejestru tłumaczy Naczelnej Organizacji Technicznej, ponad 16-letnie doświadczenie w zawodzie tłumacza. Tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne to jedne z najtrudniejszych zakresów specjalizacji, wymagające nie tylko na precyzji terminologicznej wykluczającej rozbieżności interpretacyjne, ale również solidnej wiedzy merytorycznej i znajomości różnic występujących pomiędzy systemami prawnymi poszczególnych krajów. Kancelaria współpracuje z prawnikami i tłumaczami przysięgłymi z dużym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń prawniczych i ekonomicznych.

Pisemne tłumaczenia przysięgłe aktów stanu cywilnego na język angielski

Obecność tłumacza przysięgłego języka angielskiego podczas egzaminu UDT na operatora wózka widłowego

JACEK KASPRZYK
KANCELARIA TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ul. Kazimierza Wielkiego 29A lok. 417
(4 piętro)
50-114 Wrocław

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

ul. Na Polance 12D, 51-109 Wrocław

tel.: 608 722 438 lub 577 019 637

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland

Leave feedback about this