24 czerwca 2024
SEO pozycjonowanie
Dieta dr Budwig

Dieta dr Budwig

Jeśli ktokolwiek wątpi w skuteczność diety to niech wie, że dieta dr Budwig była 7 razy nominowana do nagrody Nobla. Sama dr Budwig w dobrej kondycji i zdrowiu żyła 94 lata. Przeżyła dwie wojny światowe, upadek muru Berlińskiego i w dobrym stanie zdrowia powitała nowe tysiąclecie.

Dieta dr Budwig pomogła tysiącom ludzi na całym świecie.

Dieta dr Budwig zakłada, że w trakcie trwania detoksykacji czyli oczyszczania organizmu należy pić od 2,5 do 3 litrów wody.

Dieta dr Budwig szokujące fakty

Dr Budwig prowadziła klinikę, która leczyła osoby schorowane. 90% pacjentów z nowotworem w stanie krytycznym, którym lekarze nie dawali większych szans na przeżycie dzięki dr Budwig
zostało wyleczonych!

FAKTY: 90% pacjentów cierpiących na nowotwór wyzdrowiało dzięki
cudownej diecie dr Budwig.
Dieta dr Budwig została stworzona przez niemiecką uczoną dr Johann Budwiga.
Dieta dr Budwig w swoim pierwotnym założeniu ma pomagać zwalczać nowotwór. Jednak wiele osób stosuje ten jadłospis na odchudzanie.

Zgodnie z założeniami dr Budwig przed stosowaniem diety dobrze jest zastosować etap przejściowy.

Kim była dr Budwig i dlaczego dieta dr Budwig jest skuteczna?

Dr Johanna Budwig była niemiecką uczoną urodziła się w 1909 roku, a zmarła w 2003 roku. Była wybitnym naukowcem. Z wyróznieniem ukończyła fizykę, biologię, farmację i botanikę. W dziedzinie biochemii i nauk przyrodniczych otrzymała tytuł doktora nauk.

Gruntowne i wszechstronne wykształcenie pozwoliło jej opracować ABSOLUTNIE jedną
z najlepszych diet na walkę z nowotworem. Wiele razy była nominowana do nagrody Nobla jednak ostatecznie jej nie otrzymała.
Jej pracę i wybitne osiągnięcia naukowe docenił również niemiecki rząd, który zaproponował jej stanowisko osoby odpowiedzialnej za wpływ przetworzonej zywności na człowieka i jego zdrowie.
PRZEŁOMOWĄ i dająca nadzieje wielu tysięcom ludzi diete, dr Budwig opublikowała w 1951 roku. Pani Doktor wydała spod swojego pióra 11 książek z czego 2 zostały przetłumaczone na język angielski.
Żeby zrozumieć dietę i jej skuteczność należy dotrzec do sedna problemu czyli na czym polega istota powstawania chorób (nowotworu). Jest to trochę biochemi jednak warto to wiedzieć
Jako przyczyne licznych chorób w tym nowotworów, bo przypomnę że dieta dr Budwig pomaga na wiele schorzeń ( i w zmodyfikowanej wersji pomaga na odchudzanie bez pasty !) uczona stwierdziła, że sedno problemu to: „…nadmierna produkcja oksydazy…” . Z kolei ludzki organizm produkuje
enzymy, które w reakcji z kwasami tłuszczowymi rozkładają oksydazę.
Czyli ilustrując.
ENZYMY PRODUKOWANE PRZEZ CZŁOWIEKA + NIENANSYCONE KWASY
TŁUSZCZOWE = ROZPAD OKSYDAZY.

Jednak na czym polega dieta dr Budwig?

Nienasycone kwasy tłuszczowe tracą swoje właściwości w momencie kiedy
są gotowane, ogrzane, potraktowane azotem.Na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia dr Budwig stwierdziła, że osoby chore mają BRAKI w „krwi” lipoprotein, fosfotydów i kwasów omega
-3. TO POWODUJĘ ŻE NOWOTWÓR ROZWIJA SIĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE.Jest to też logiczne jak wiadomo najniższy stopień zapadalności na nowotwory jest w krajach skandynawskich. Nie jest to przypadkowe ponieważ model odżywiania w tych krajach jest oparty o jedzenie ryb. A
jak wiadomo ryby zawierają najwięcej kwasów omega – 3. Jedz ryby będziesz zdrowy nie jest pustym i próźnym hasłem jest to prawda, którą już w latach 50 – tych potwierdziły badania Dr Budwig.

Doktor Budwig intensywnie zaczeła poszukiwać naturalnego sposobu na walkę z nowotworami. W ten sposób powstał naturalny lek znany na całym świecie jako pasta dr Budwig. Dr Budwig poddała terapii chorych pacjentów na okres 3 miesięcy. OKAZAŁO się, że u większości NOWOTWÓR zaczął się COFAĆ!!!.

To jest absolutnie rewolucja i przełom w walce z nowotworem bez dwóch zdań !

Dieta dr Budwig zasady

 • Unikać należy tłustego nabiału, majonezu, mięsa, margaryny, olejów, produktów smażonych.
 • Dieta dr Budwig zakład pice oleju lnianego nie oczyszczonego, tłoczonego na zimno.
 • Unikać należy potraw z domieszką produktów konserwujących, zawierających chemiczne dodatki.

Dieta dr Budwig co należy jeść ?

 • 3-4 razy dziennie świeże owoce.
 • Ugotowane drożdże spożywcze.
 • Produkty kwaszone np. kefiry, jogurty naturalne, maślankę.
 • Pieczywo pełno ziarniste, z płatków nie oczyszczonych.
 • Dziennie należy spożywać do 200g ryb np. śledzie, makrelę, tuńczyk.
 • Warzywa kapusta, marchewka, brukselka.

Dieta dr Budwig czego nie wolno jeść ?

 • Sztuczne słodziki, cukry.
 • Nie wolno przyjmować witaminy a uzyskiwanej syntetycznie czyli np. w
  tabletkach.
 • Napoje można pić przed posiłkami. Dziennie należy pić 2 litry wody. Najlepiej jeśli jest to woda filtrowana.

Poza właściwościami leczniczymi dieta dr Budwig posiada właściwości
odchudzające.

administrator
Pozycjoner SEO, webmaster - projektowanie stron i sklepów internetowych, Wordpress, Prestashop, optymalizacji serwisów internetowych. Prywatnie pasjonat fotografii portretowej, muzyki, filmu, marketingu internetowego, programów graficznych. https://www.seowebmarketing.pl | https://www.instagram.com/seopoland

Leave feedback about this